Ara School – Rocznica powstania szkoły! ??

Ara School – Rocznica powstania szkoły! ??

Prawie zapomnieliśmy… a to już dzisiaj nasze urodziny… ? Wiecie które? Dziesiąte!!! ?To już 10 lat! ?10 lat temu zaczęliśmy od jednej sali, kilku gier planszowych, jednego laptopa, kilkunastu uczniów, 2 lektorów. ? Nie ukrywamy pierwszy rok nie był łatwy… ?

Jak to wygląda po 10 latach? 5 sal, 3 tablice multimedialne, komputery w każdej sali, internet światłowodowy… różnych pomocy naukowych i gier to już nie policzymy, tyle ich jest… ???

Nowy rok szkolny to zawsze oznaczało dla nas dużo pracy i stresu. Teraz pracy nie jest mniej, ale już z uśmiechem na twarzy. ???Wiemy, że wypracowaliśmy dobrą markę… ??? nasi uczniowie mają ponadprzeciętne wyniki, rodzice są zadowoleni. ???Młodzież i dorośli chętnie uczestniczą w naszych zajęciach. ✔✔✔

Dziękujemy naszym lektorom prowadzącym zajęcia, między innymi Ewie, Paulinie, Nontie, Michałowi, Weronice i Milenie oraz wszystkim którzy złożyli się na nasz sukces w ciągu tych 10 lat. ??????????????? Przepraszam, że nie wymienimy tutaj wszystkich…

Życzymy wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. ???

facebook.com/ARAschool

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "Zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij