Ara School – zapisy 2020/2021Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wspólną naukę w tym pełnym niespodzianek roku szkolnym. Mamy nadzieję, że mimo napotkanych trudności spełniliśmy Państwa oczekiwania.

Ten czas spowodował, że poszerzenie oferty Ara School o zajęcia online stało się koniecznością. Wiemy, że sporej grupie dzieci i dorosłych spodobała się ta forma nauki. W związku z tym od września macie Państwo wybór pomiędzy zajęciami stacjonarnymi w siedzibie szkoły przy Wiejskiej 88, a prowadzonymi przez nas zajęciami on-line. Jak co roku wszystkie zajęcia dopasujemy do planu lekcji w szkole podstawowej i w miarę naszych możliwości do innych Państwa zajęć. Oprócz zajęć grupowych mamy również w swojej ofercie zajęcia indywidualne i w parze.

Od 6 lipca rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny 2020/2021. Dzieci i dorośli kontynuujący u nas naukę w grupach otrzymują rabat. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy są już na wakacjach, ale mamy wielką prośbę o podjęcie decyzji jak najszybciej. Wpłynie to na lepszę organizację w nadchodzącym roku szkolnym i zapewnienie Państwa dzieciom i Państwo doświadczonej kadry lektorskiej, która też już planuje swoje zajęcia w roku szkolnym po wakacjach. Prosimy też wziąć pod uwagę, że zapisy na kolejny rok nie odbywają się automatycznie. Chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 664 765 455.

Życzymy Państwu udanych wakacji i do zobaczenia miejmy nadzieję, że już bez maseczek, we wrześniu.

Szkoła Językowa Ara School

Facebook

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "Zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij