Językowe lato w Ara School

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i do rozplanowania jest aż 9 tygodni dla naszych dzieci! A może dzień lub dwa lub cały tydzień spędzicie z nami??? W tym roku będzie się działo! Będzie wesoło, kreatywnie i oczywiście po angielsku! A co będziemy robić na naszych warsztatach? Czytajcie co dla Was mamy! Podczas 4-godzinnych warsztatów językowych każdego dnia będziemy robić coś innego!

Monday – Let’s sing a song! (Dzień piosenki) – Każdy śpiewać może, chociaż jeden robi to lepiej drugi gorzej… Lubimy śpiewać, więc tego dnia będzie nas słychać. Poznamy nowe piosenki karaoke i zagramy w grę „Jaka to melodia”.

Tuesday – Let’s make something yummy! (Dzień jedzenia) – Czy są tu dzieci, które lubią przygotować sobie coś pysznego? Na pewno, tylko, że najpierw trzeba będzie zrobić shopping list, później pójść na shopping do naszego Arowego sklepiku, w którym mówią tylko po angielsku, przeczytać przepis no i przyrządzić sobie coś yummy… więc dzień jak co dzień!!!

Wednesday – Let’s find a treasure! (Szukanie skarbu) – Czy każdy może być piratem? Chyba nie każdy, ale każdy może bawić się jak pirat, więc tego dnia będziemy tworzyć stroje pirackie, zbudujemy statek piracki, przeżyjemy bitwę morską oraz… odnajdziemy skarb „Araschool”.

Thurday – Let’s play a game! (Dzień gier) – Olympic games in English (Olimpiada językowa!) – wielka olimpiada gier i zabaw językowych. Drużyny będą walczyły o pierwsze w historii Ary medale olimpijskie!

Friday – Let’s make a fashion show! (Pokaz mody) – zabawa w salon fryzjerski, warsztaty makijażu. Każdy dzień zacznie się od zabaw w duchu animacji językowej – dużo zabawy i dużo śmiechu!!!

Warsztaty poprowadzą nasi doświadczeni lektorzy, w tym native speaker, więc komunikacja będzie przebiegać w języku angielskim!

wiek: 7-12 lat, dwie grupy wiekowe (dwie grupy po 8 osób)

termin: 1 tydzień 19, 20, 21, 22, 23 lipca2 tydzień 26, 27, 28, 29, 30 lipca

Czas trwania 4 godziny dziennie od 9:30-13:30

Koszt 99 zł za dzień – możliwość wyboru konkretnego dnia. Przy zakupie 5 dni 90 zł za dzień.

Liczba miejsc ograniczona, ale dzieci chodzące do Ary mają pierwszeństwo!

facebook.com/ARAschool

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "Zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij