21.08.2016

Język angielski, niemiecki i hiszpański dla uczniów klas 0–3

Kurs skierowany jest do dzieci w wieku szkolnym. Dzieci uczą się w swoich grupach wiekowych – klasa 0, klasa 1, klasa 2. Zajęcia prowadzone są w z naciskiem na rozwój kompetencji komunikacyjnej i reakcji językowej. Uczniowie słuchają historyjek, śpiewają piosenki, komunikują się z lektorem i ze sobą w prostych sytuacjach, bawią się, rysują, piszą na początku „po śladzie” a później samodzielnie.

Starsze dzieci wykonują również ćwiczenia w podręczniku poznając struktury gramatyczne i leksykalne, aby dobrze sobie radzić w szkole. Zajęcia urozmaicone są grami językowymi, piosenkami oraz fragmentami filmów.

ORGANIZACJA KURSU:

kurs zaczyna się we wrześniu i kończy się w czerwcu

rok szkolny obejmuje 64 zajęcia po 45 minut

zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu

liczebność grupy: 3–8 osób

rodzice mają możliwość sprawdzania na bieżąco postępów swoich dzieci u lektora oraz dzięki regularnym testom po każdym dziale, ocenie semestralnej i rocznej

uczeń pracuje z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń

uczeń otrzymuje wszystkie dodatkowe materiały podczas trwania zajęć

możliwość płacenia w dogodnych ratach bez żadnych dodatkowych kosztów (np. 10 rat)

cena uzależniona jest od ilości osób w grupie

facebook.com/ARAschool

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "Zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij