21.08.2016

Język angielski, niemiecki i hiszpański dla uczniów klas 4–6

Kurs skierowany jest do starszych uczniów szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się grupach wiekowych – klasa 4, klasa 5, klasa 6. Prowadzone są w z naciskiem na rozwój kompetencji komunikacyjnej i wyrobienie w uczniach reakcji językowej. Poznają bardziej złożone struktury gramatyczne i leksykalne ćwicząc je w różnych sytuacjach komunikacyjnych i utrwalając ćwiczeniami w podręczniku i zeszycie ćwiczeń. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim w oparciu o metodę komunikacyjną z elementami metody bezpośredniej. Zajęcia urozmaicone są grami językowymi, piosenkami oraz fragmentami filmów.

Kurs zawiera elementy typowe dla sprawdzianu szóstoklasisty takie jak rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, znajomość funkcji i środków językowych.

ORGANIZACJA KURSU:

kurs zaczyna się we wrześniu i kończy się w czerwcu

rok szkolny obejmuje 66 zajęć po 60 minut

zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu

liczebność grupy: 3–8 osób

rodzice mają możliwość sprawdzania na bieżąco postępów swoich dzieci u lektora oraz dzięki regularnym testom po każdym dziale, ocenie semestralnej i rocznej

uczeń pracuje z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń

uczeń otrzymuje wszystkie dodatkowe materiały podczas trwania zajęć

możliwość płacenia w dogodnych ratach bez żadnych dodatkowych kosztów (np. 10 rat)

cena uzależniona jest od ilości osób w grupie

facebook.com/ARAschool

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "Zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij