Wakacyjne warsztaty języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat

Wakacyjne warsztaty języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Językowe lato w Ara School 2022

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i do rozplanowania jest aż 9 tygodni dla naszych dzieci! To wydaje się naprawdę dużo ale szybko minie… A może jeden tydzień spędzicie z nami? Naprawdę warto! Pamiętacie ubiegłoroczne warsztaty?

W tym roku również planujemy dobrze się bawić po angielsku i również będzie się działo!

Każdy 4-godzinny dzień warsztatów językowych będzie się rozpoczynał od zabaw integracyjnych w duchu animacji językowej – dużo zabawy, ruchu, ale przede wszystkim dużo śmiechu! A przy okazji wszystko po angielsku.

Warsztaty poprowadzą nasi doświadczeni lektorzy – w tym native speaker, więc komunikacja będzie przebiegać w języku angielskim i o to chodzi, żeby się uczyć nawet nie wiedząc kiedy!

A oto nasze pomysły na ten rok! 5 dni – każdego dnia inny temat przewodni:

Dzień 1: Let’s visit a magic world! – Tego dnia chcielibyśmy przenieść się w świat magii! Przebierzemy się w czarodziei i czarodziejki, zrobimy czarodziejskie różdżki i coś sobie wyczarujemy. Przeprowadzimy też wyścigi na miotłach!!!

Dzień 2: Let’s make something yummy, but really healthy! – Lubicie owoce? My bardzo. Są zdrowe, słodkie i pyszne, więc dlatego będziemy przygotowywać owocowe przekąski. Może owocowa sałatka? Może koktajl? Najpierw trzeba będzie zrobić „shopping list”, później pójść na zakupy do naszego „Arowego” sklepu owocowego, w który mówi się tylko po angielsku, przeczytać przepis no i przyrządzić sobie coś yummy owocowego … więc będzie pyszniutko.

Dzień 3: Let’s go to the Wild West! – Czy każdy może być Indianinem lub kowbojem? Chyba nie każdy, ale każdy może bawić się w Indian i kowbojów, więc tego dnia poznamy ich zwyczaje, będziemy tworzyć pióropusze, stroić się jak Indianie i ubierać się jak kowboje, postrzelamy z łuku oraz z rewolweru, przeżyjemy bitwę pomiędzy Indianami i kowbojami… oraz nauczymy się indiańskiego tańca zwycięstwa.

Dzień 4: Let’s play a game!Wielka olimpiada gier planszowych po angielsku. Będziemy grać indywidualnie, w parach i w grupach. Będziemy zdobywać punkty i każdy będzie mógł zostać zwycięzcą! Emocje gwarantowane.

Dzień 5: Let’s do some sport! – Ten dzień zapowiada się bardzo sportowo! Rozgrzewka sportowa, podchody, zabawa balonem bąbelkowym, przeciąganie liny, rzut do celu, wyścigi rzędów… i mecz.

Wiek 7-12 lat – dwie grupy wiekowe (dwie grupy po 8 osób)

terminy:

1 tydzień: 27, 28, 29, 30 czerwca i 1 lipca

2 tydzień: 25, 26, 27, 28, 29 lipca

3 tydzień: 1, 2, 3, 4, 5 sierpnia

Czas trwania 4 godziny dziennie od 9.30 do 13.30

Koszt warsztatów:

450 zł dla uczniów Ary

550 zł dla chętnych, którzy nie uczą się w Ara School

facebook.com/ARAschool

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "Zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij